03 December 2014

Kaarditreeningud alaku!

Napilt enne Soome tulekut saime teada uudise, mis lükkas paljude plaanid sassi: võistlused lükatakse kehvade lumeolude tõttu 13.-14. detsembrile (laagri viimasesse nädalavahetusse).

Lumeseis 27.nov 2014. Praeguseks üle 10cm rohkem lund.

Jah, nüüd meenutagem, millised olid olud Eestis eelmisel aastal, kui korraldasime noorte EMi, juunioride ja veteranide MMi ...

Tegelikult ilmataat ei lubanud nii kiirelt nii helde olla, aga kuna võistlused juba lükati edasi, siis enam otsust muuta ei saa. Nagu ka pildilt näha, siis tegelikult on Äkäslompolo ikkagi suhteliselt paradiis, nii et korraldajad otsustasid ka varem anda välja treeningkaardi. Täna saime selle kätte. Esimene emotsioon: noooh... ühe treeningu saab teha küll. Aga tegelikult, mis siin ikka nuriseda! Saime vähemalt kaardi! Ja mis veel olulisem, sisse on sõidetud ka radadevõrk! 

Esimesed tublid käisid juba täna kaarditreeningul:Muide, kes ei tea, mis imevigur on meil nina all, kust kaarti loeme, siis ÕS selgitab seda kenasti.Doris 2013

Korsetikõvendusvarvakestega trenni!


Muide, toimkonnas olemine pole tõesti naljaasi! Veetsime täna köögis toimetamisele 8-9h. Palk? Kõht on täis ja meel on hea. Siiski, puhkepäev möödus puhkepausita.


Evely & Piibe

No comments: