18 September 2017

Uus talvehooaeg on õige pea algamas.

LUMELAAGRITEST

22-28.okt IMATRA (Doris, Kevin, Mari, Timo,  kas unustasin kellegi?)2 kohta on veel vaba. Rakvere klubi tuleb oma jõuguga.

18.nov-03.dets ÜLLAS (võimalik ka lühem variant 26.nov-03.dets) Selle aja sisse jäävad MK esimesed etapid ja Ensilumen Rastit.

Soovin teada 23.11(5 päeva pärast) fb-s või raul48@hot.ee

1. Kes soovib osaleda lumelaagrites ja millises?

2. Kes soovib osaleda esimestel MK-l Soomes(sprint, lühi, tava)

 

1 comment:

Conley Tiffany said...

Dr Itua ravib minu HIV-i, olen olnud ARV tarbimine 10 aastat. Ma olen olnud valus, kuni tulin üle dr Itua blogides site.I e-posti talle oma üksikasjad minu HIV ja minu asukoht selgitasin iga asi talle ja ta ütles mulle, et ei ole midagi hirmul, et ta ravib mind Ta andis mulle garantii, Ta palub mul maksta esemete eest, nii et kui ma paranen, näitan ma tänulikkust ja andsin tunnistust oma tervendavatest maitsetaimedest, mida ma kavatsen teha sinu ülejäänud HIV-i jaoks. ja muud haigused näevad dr Itua.I head tööd. Ma sain ta ravimtaimi EMS Courier'i teenuse kaudu, kes toimetas oma postkontorisse 5 tööpäeva jooksul. Dr Itua on aus mees ja ma hindan teda tema hea töö eest. ta hindab teda ja ülejäänud mu sõpru ka liiga, on rõõm mulle, et ma olen vaba pillid ja võttes, et rasva belle on nightmare.you mõistate, mida ma räägin, kui teil on sama probleem ma olin olles siis mitte nüüd küll. Ma olen vaba ja tervislik Suur tänu dr Itua Herbal Centerile. Mul on ka tema kalender et ta hiljuti mulle saatis, ta ravib igasugust haigust, nagu vähk, herpes, fibromüalgia, Hiv, B-hepatiit, maks / neerupõletik, epilepsia, viljatus, fibroid, diabeet, Dercum, Copd ja ka tagastama Ex Lover Back. Siin tema kontakt .drituaherbalcenter @ gmail.com Või Whats_app number +2348149277967