01 December 2015

Enam ei saa aru mis toimub?!

Mõistus läinud, enam ei saa aru mitmes päev on, kus me oleme, kes me oleme ja mida me teeme, aga kassid on ja jäävad.
Oli selle MK viimane osavõistlus Tavarada, kuhu pääsesid parimatest parimad, tugevamatest tugevaimad, vanimatest vanimad ja noorematest noorimad ehk siis Ilmar ja Doris.
Tavarada:
Mehed:

1. Khrennikov Eduard (RUS)   1.23.58
2. Nordberg Ulrik (SWE)         1.24.11
3. Hammarberg Martin (SWE) 1.25.49
...
32. Udam Ilmar (EST)              1.44.24

Naised:
1. Alexandersson Tove (SWE) 1.01.11
2. Kechkina Mariya (RUS)       1.03.41
3. Frolova Polina (RUS)           1.04.48
...
23. Kudre Doris (EST)             1.13.07

Aga need, kes ei kvalifikatseerunud MKle osalesid pingutust nõudval ja ülekere higiseks ajaval mägimatkal Soome oma Mount Everesti otsa ehk siis Mount Ylläse otsa. Teejuht Joonas, kes oli terve matka väsinud ja hoidis viimast positsiooni, juhtis meid sellel üllal teekonnal. Teekond oli pikk aga samas nii lühike, et oleks ka olnud soov mägi ka teistkordselt vallutada.


Mäetipust avanes suurepärane vaade kohalikule udule, mida on näha ka piltidel.


 Mäe otsa jõudnuna einestati natuke ja rüübati peale ka keelekastet. Tehti pilte, enekaid ja lõbutseti niisamaAbieluettepanek kauni mäe otsas

Väsinud grupijuht

Mäest alla liiguti kiiremini kui Räikkonen purjus peaga maanteel, kas siis hommikul sinise parafiniga määritud kelgul või  tagumiku alla asetatud Maxima või Super Alko kilekotiga. All ei saanud enam aru kes oli kes, pigem tundus, et kohale oli tulnud lumememmede maffia. Timo algatusel suutsid tagasiteel kõik vähemalt korra lumehanges hullata ja sumbata, ta ise muidugi kõige rohkem. Õhtul enamus puhkasid, kuid nõrgemad siiski veel tegid trenni. Nagu minu vanaema kassi onupoja vend juba ütles: NÕRGAD TEEVAD TRENNI!
Homme alates kella 11 on kavas kontrollvõistlus kus kõik (Mitte just kõik, nõrgad teevad trenni) saavad suusa joonele panna. Stardiprotokoll on nähtav siin:

Lauri ja Daisy

No comments: